HAKKIMIZDA

Rumeli Tercüme, çeviri sektöründe hizmet, kalite ve müşteri memnuniyeti anahtarları ile yola çıkmış bir tercüme ve yerelleştirme ajansıdır. Dünya üzerinde konuşulan yaygın dilleri, iletişiminizi sağlayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde size sunmak ilk ve en önemli amacımızdır.

Tercüme işlerinizde kalite ve hız vazgeçilmez kuralımızdır. Bize verdiğiniz görevin bilincinde olarak size en uygun tercümanı seçiyor ve tercümenizi Türkiye'nin neresinde olursanız olun size ücretsiz ulaştırıyoruz. Dosyalarınızı tercüme etmeden önce fiyatlandırıyor ve size ekstra bir ücret çıkarmıyoruz.

Yaygın dillerde, kendi alanında uzman yüzlerce tercüman ve yurtdışı işlemlerinizde işlerinizi kolaylaştıracak birçok firmayla iş ortaklığı yapıyoruz.
Simültane ve ardıl (sözlü) çeviri ihtiyaçlarınızı da (konferans, basın toplantısı, sunum, refakat, karşılama, iş toplantısı v.b.) a'dan z'ye hazırlıyoruz.

Dizgi, uygulama, grafik tasarım, web sitesi tercümesi, yazılım tercümesi, animasyon gibi uzmanlık gerektiren konularda da işlerinizi profesyonel ellere teslim etmenin verdiği rahatı size yaşatmaktan mutluluk duyarız.