Simültane (Eş zamanlı) Çeviri

Tüm dünya dillerinde simültane tercüme hizmeti

Rumeli Tercüme, kurulduğu günden bugüne birçok simültane çeviriye başarıyla imzasını atmanın  gururunu yaşıyor. Gerek ticari firmaların, gerek organizasyonların gerekse devlet protoklünün konferans ve toplantılarda simültane çeviri ihtiyaçlarını teknik ekipman ve teknik personel tedariği ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız.  Simültane tercüme konusunda bilinçli ve tecrübeli bir kadroya sahip olan firmamız, gerçekleşecek olan simültane tercüme organizasyonlarınızda size de yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Özenli bir çalışma gerektiren simültane tercüme için ihtiyaç duyulan teknik kadro ve teknik malzeme (ses ve görüntü sistemleri, tercüman kabini, mikrofon, kulaklık v.b.), Rumeli Tercüme aracılığıyla, özenle seçilmiş tedarikçi firmalardan sağlanmaktadır.

Simültane tercümelerde, tercümanlarımız bir kabin içerisinde kulaklıklar ile duyduklarını, mikrofonlarıyla dinleyicilere eş zamanlı olarak iletmektedir. Gün boyu süren simültane tercümelerde, tercümanların konsantresini ve çevirinin kalitesini yüksek tutmak için değişimli olarak çalışacak en az iki tercüman sağlanmalıdır. Bu bilinç doğrultusunda, tercüme verimi üst düzeyde tutulmaktadır. Simültan tercüman sayısı, çapraz gerçekleştirilen tercümelerde dil sayısına göre farklılık göstermektedir.

Simültane çevirinin, yoğun bilgi ve odaklanma gerektiren, ciddi bir iş olduğunun farkında olan firmamız, organizasyonlarda bu kalite anlayışı ve organizasyon ihtiyacı doğrultusunda, uzmanlaşmış simültane tercümanlar ile çalışır.

Simültane tercüme fiyatları için bize 0212 343 06 66 ve 0544 343 06 66 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Simültane Çeviri hakkındaki tüm sorularınız ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

0212 343 06 66
0544 343 06 66