Web Sitesi Çevirisi

Tüm dünya dillerinde web sitesi çeviri hizmetleri

Web siteniz, kurumunuzu dış dünyaya yansıtan en önemli yapılardan biridir. Web sayfanız ne kadar çok dilde yapılandırılmışsa o kadar çok kişiye hitap ediyor demektir.

Web sitenizi, profesyonel ekibimiz ile görüntü ve kodlamasında hiçbir değişiklik yapmadan sorunsuzca istediğiniz dillere çeviriyoruz.

Web sitenizin çevirisini yapan tercümanlar ve çevirileri siteye uyarlayacak olan ekip proje tamamlanana kadar birlikte hareket ediyor ve birbirlerini kontrol ediyorlar.
Web sitesinin sadece tercüme edilmesi yeterli olmadığından, yazıların, hizmetlerin ve ürünlerin tercüme edilen dilin ülkesine göre yerelleştirme işlemlerini de profesyonelce yapıyoruz.

Tercüme ettirmek istediğiniz web sitenizin dosyalarını isterseniz doğrudan erişim vererek, isterseniz metin halinde bize ulaştırabilirseniz.

Web sitesi çeviri hizmetimiz özetle aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır;
HTML Çevirisi, ASP, JSP, PHP, .NET v.b. diller ile kodlanmış sayfaların tercümesi, XML Dil Dosyası Çevirisi, Site çevirisi, Grafik Çevirisi, Veri Tabanı Çevirisi, Java Script Çevirisi.

Web Sitesi Çevirisi, Oyun ve Uygulama Türkçeleştirme hakkındaki tüm sorularınız ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

0212 343 06 66
0544 343 06 66